KIŞ BAHÇESİ

Kış bahçesi adından da anlaşılacağı gibi en çok kışın kullanılan yapılar arasında yer alsada hava şartlarına göre her mevsimde farklı kullanım olanağı sağlamaktadır. Etrafı sürgülü ve katlanabilir özelliğe sahip camlarla çevrili olan cam sistemlerinin genel adına kış bahçesi denilmektedir. Bu yapının ne gibi faydaları var diye düşünen müşterilerimize ; Özellikle müstakil ev veya cafe,restaurant tarzı alanlardada bahçelere monte edilen sistem ile daha fazla alandan faydalanmış olacaksınız.

Doğanın çekiciliği ve güzelliği her mevsim farklı görüntüsüne her dakika şahit olmak isteyenlerin tercihi kış bahçesi köşesidir. Bahçe katında oturanlar bu konuda çok avantajlıdırlar. Bahçelerini seven ve yazı orada geçirenler için yapılmış bir sistem kışında ufak bir ısıtma sistemiyle bahçenizin keyfini doyunca yaşayın.

Kış bahçesi sistemlerini bir kaç değişik şekli bulunmaktadır … Sabit çatı ve cam duvarlardan oluşabileceği gibi her aksamı hareketli kısımlardanda oluşabilir örneğin çatı kısmı şıngıl çatı ile sabit bir çatının yansıra tente veya cam uygulaması ilede açılır kapanır bir sistem özelliği kazandırılabilir.sistemi tamamen kendimize ait olan bu raylı sistemler ile bu kış bahçsi özelliği bahçenizi yazında kullanmanızı sağlar bütün kısımlarını açıp tekrar bir açık bahç olarakta kullanabilirsiniz.Raylı sistemlerimiz uzaktan kumandalı yada manuel olarak tercih edilebilir.

Cafe Restaurant gibi hizmet sektörlerinde güzel hava şartlarında avantajınız olan doğa manzaralı bahçeniz yağmur kar ve fırtına gibi durumlarda birden dezavantaja dönüşebilir. Kapalı alana doğru kaçışan Kapalı alanda yer bulamayınca hesabı ödeyip çekip giden müşterileriniz, ve bir yığın düş kırıklığı moral bozukluğu, gerçekten çok kötü bir durum ama artık üzülmeyin sizlere müşterilerinize yaz kış aynı konforu sağlayacak ne yağmurdan ne kardan nede fırtınadan etkilenmemenizi sağlayacak kış bahçesi çözümlerini sunuyoruz. Yüksek ısı yalıtımı sayesindekapalı alandaki konforu açık alandaki manzara keyfini bir arada sunuyoruz. müşterileriniz yılın her ayında mevsim aynı rahatlığı yaşasın.